[PŁOCK] Polecacie jakiś serwis?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Karoloctavia
    Classic
    • 2010
    • 3

    [PŁOCK] Polecacie jakiś serwis?

    Jako ze w koncu spadl snieg i zaden plac nie jest odgarniany, a do dzis od piatku nie bylo tez odsniezane 90% ulic w Bielsku to mozna powiedziec ze GY UG7 daja rade. Jeszcze nigdzie sie nie zakopalem, wiec nie jest zle.

    Innym problemem jest, ze na lodzie to ida tam gdzie chca, ale to jak kazda opona bez kolcow o czym przekonala sie jedna z moich felg :evil:
  • Gottri
    Classic
    • 2008
    • 22

    #2
    [PŁOCK] Polecacie jakiś serwis?

    Witam

    Potrzebuje namiary na serwis w Płocku lub okolicach, gdzie będę mógł sprawdzić Czeszkę od Handlarza.

    Mam nadzieję, ze coś macie bo na sprawdzenie w Warszawie to na pewno gość się nie zgodzi...w końcu to 120 km...
    Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

    Komentarz

    • Samiec
      RS
      S_OCP Member
      • 2004
      • 4287
      • Octavia I (1U2)
      • ASV 1.9 TDI VP 110 KM
      • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

      #3
      Moze ASO skody Auto-Port ? :roll:
      Ogolnie sie tam serwisowalem przez 150kkm i jakos dawli w serwisie rade. Ale nie wiem jak by bylo ze sprawdzeniem auta :roll:
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz

      • MiKruS
        RS
        S_OCP Member
        • 2004
        • 7976

        #4
        Gottri, Ja mieszkam w Płocku. Jesli chcesz to mogę podjechać i sprawdzić czy w ogóle jest warta głębszego "sprawdzania".

        W razie czego, jeśli chcesz, mogę też zapytać na płockim forum streetwarriors czy może chłopacy poleciliby kogoś.
        TDI 205PS

        Komentarz

        • Gottri
          Classic
          • 2008
          • 22

          #5
          MiKruS, na priv prześle Ci namiar na niego. Poki co dzieki wielkie za propozycje.
          Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

          Komentarz

          • MiKruS
            RS
            S_OCP Member
            • 2004
            • 7976

            #6
            Oki - to jestesmy umówieni.

            A przy okazji napiszę, zeby bylo na przyszłość, że samochód można sprawdzić w firmie: Petergum
            ul. Wiosenna 1
            09-410 Płock
            tel.: 024 266 82 51

            To jest na trasie wjazdowej od strony Warszawy, na pierwszych światłach po lewej stronie.
            Nie da się nie zauważyć...

            Zupełnie o nich zapomniałem, ale kolega mi podpowiedział.
            Ludzie są bardzo ogarnięci, prowadzą zresztą stację kontroli, więc mają wszystko co umożliwi sprawdzenie samochodu. Posiadają nawet własną hamownię.

            Gottri, Możesz przedzwonić do nich wstępnie i sprawdzić czy będą jutro wolni.
            Jeśli będą, to do nich będzie najlepiej IMO.
            TDI 205PS

            Komentarz

            Pracuję...